Błędy w rejestrze VAT dla WNT

W tym dziale znajdują się posty z zakresu modułów finansowych systemu SAP...
ODPOWIEDZ
FBL1N
Posty: 24
Rejestracja: pn lip 16, 2007 10:09 am
Been thanked: 1 time

Błędy w rejestrze VAT dla WNT

Post autor: FBL1N »

Mam problem z kodem vat dla WNT, stawka 0% (pozostałe stawki, np 22% są ok). Rejestr pokazuje poprawną wartość brutto i netto w liniach ESE, ESA, ale podwaja wartości w podsumowaniu. Zeby było ciekawiej jeśli wyświetlam rejestr nie stosując żadnych ograniczeń (tylko jednostka gosp.i rok), czasami dokumenty te wyświetlają się poprawnie. Jesli zawężam rejestr tylko do danego kodu, zawsze jest źle. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Znalazłam note 986095, ale nie jestem pewna czy pomoże. Wersja systemu 4.7
bogdand1
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 25, 2007 9:41 pm

Post autor: bogdand1 »

pierwsze pytanie: dlaczego nie otworzysz zgłoszenia do SAP?
W twoim przypadku jest to uzasadnione....

moge sprawdzić podaną notę i może coś ci podpowiedzieć (na tyle, na ile będę umiał)....zadaj pytanie na http://sap.zapytajnaforum.pl lub poczekaj, aż koledzy z tego forum Ci odpowiedzą...

pozdr.
B
TODO
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 19, 2007 11:33 am

Re: Błędy w rejestrze VAT dla WNT

Post autor: TODO »

FBL1N pisze:Mam problem z kodem vat dla WNT, stawka 0% (pozostałe stawki, np 22% są ok). Rejestr pokazuje poprawną wartość brutto i netto w liniach ESE, ESA, ale podwaja wartości w podsumowaniu. Zeby było ciekawiej jeśli wyświetlam rejestr nie stosując żadnych ograniczeń (tylko jednostka gosp.i rok), czasami dokumenty te wyświetlają się poprawnie. Jesli zawężam rejestr tylko do danego kodu, zawsze jest źle. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Znalazłam note 986095, ale nie jestem pewna czy pomoże. Wersja systemu 4.7
Witam,

Nota którą znalazłaś jednoznacznie wskazuje na rozwiązanie problemu.
Symptom
RFIDPL06 : EU Tax with 0% displayed wrongly. The totals also contain wrong sum due to this.

Sprawdź tylko czy masz 'wciągnięte' do systemu noty powiązane (Correction Instruction dla ver. 4.7)

Pzdr
FBL1N
Posty: 24
Rejestracja: pn lip 16, 2007 10:09 am
Been thanked: 1 time

Post autor: FBL1N »

no to wciągam :) zobaczymy czy zadziała

pzdr
ODPOWIEDZ